+372 5349 0519

 

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Ostutingimused

 Ja nüüd see igav pikk jutt, mida keegi lugeda ei viitsi, palun loe see siiski läbi! :)


ÜLDTINGIMUSED
Käesolevaid müügitingimusi reguleerib Digris Disain OÜ (edaspidi Digris), registrikood 14319627, Tammiku põik 1, Rae vald, Harjumaa, Eesti.
Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poest www.digris.ee ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid (võlaõigusseadus (VÕS), tarbijakaitseseadus (TKS) ja teised õigusaktid).
Digris jätab  endale õiguse muuta e-poe müügitingimusi ja toodete ning teenuste hindasid. Muudatustest teavitame e-poe keskkonnas. Tehingule rakendatakse tehingu toimumise hetkel kehtivaid tingimusi ja hindu.
Edasimüüjate toodete valik, hinnad ning allahindlused võivad erineda nende jaekauplustes ja e-poodides Digris e-poe www.digris.ee kaubavalikust, hindadest ning allahindlusest.


LEPINGU SÕLMIMINE
Digris ja kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Digris Disain OÜ arvelduskontole.
Tooteid enne müügilepingu jõustumist ei broneerita.
Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse kahe (2) päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.


HIND
Digris e-poes müüdavate toodete hinnad on märgitud tootelehtedel. Kõikide toodete hinnad on esitatud eurodes. Kampaaniate soodushindade puhul on tootelehel ära toodud nii uus hind kui ka mahakriipsutatult vana hind.
Tellimusele lisandub Sinu poolt valitud tarneviisile vastav kohaletoimetamise tasu.
Digris jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse e-poes www.digris.ee.
Digris ei ole käibemaksukohuslane, mistõttu hinnad ei sisalda käibemaksu.


TOODETE SAADAVUS
Digris teeb kõik võimaliku, et e-poes märgitud laoseisud vastaksid tegelikkusele, kuid võib tekkida olukord, kus tootelehel märgitud laoseis ei ole õige. Kui oled tellinud toote, mis on tegelikult otsa saanud, siis võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust ning lepime kokku kõige sobivama lahenduse. Tavaliselt kulub soovitud toote valmistamiseks 3 kuni 5 tööpäeva.


RAHA TAGASI GARANTII JA ÜMBERVAHETAMINE
Kui ostetud toode Sulle mingil põhjusel ei sobi, siis VÕS mõistes on võimalus see 14 päeva jooksul tagastada ja saad 100% raha tagasi, ka transpordikulu. Toote tagastamisega kaasnevad transpordi kulud tuleb Sul endal kanda juhul, kui valid tagastamiseks toote kättesaamisest erineva transpordiviisi. Näiteks: kui tulid tootele ise järgi, kuid tagastada soovid kulleriga.

Digris e-poest ostetud tooteid on võimalik ümber vahetada 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest.

Toote tagastamiseks või ümbervahetamiseks edasta meile vabas vormis kirjalik avaldus e-posti aadressile digrisinfo[at]gmail.com või helista 5349 0519. Avalduses palume Sul märkida ostu sooritaja ees- ja perekonnanimi, tellimuse number ning ostu kuupäev. Digris kannab Sulle raha tagastatud toote eest üle samale kontole, millelt ost sooritati. Raha tagastatud toodete eest hüvitame Sulle 1-3 tööpäeva jooksul alates toodete jõudmisest Digrisele. Toode peab olema postitatud Itella SmartPost vahendusel Digris Disain OÜ nimele 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest. 
* Tagastamisele või ümbervahetamisele ei kuulu kliendi eritellimusel tehtavad tooted (nt nimeline või erilahendusel valmistatud kiik).
* Tagastamisele või ümbervahetamisele ei kuulu mistahes kampaania- või soodustooted.
* Tagastamine on Sulle TASUTA


 Tagastatava või ümbervahetatava toote seisukord:
* Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv toode ei tohi olla kahjustunud.
Kui tagastatav toode (ja toote pakend) on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud Digrise või toote mittesihipärasest kasutamisest, on Digrisel õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Sinu poolt toote eest tasutud ning Sulle tagastamisele kuuluva summaga. Tasaarvestamiseks teavitame Sind edastades sellekohase avalduse e-postiaadressile. 
* Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv toode ei tohi omada kasutamise märke.
Kui selgub, et toodet on kasutatud, on Digrisel õigus tasaarvestada kasutamisest tingitud toote väärtuse vähenemine Sinu poolt toote eest tasutud ning Sulle tagastamisele kuuluva summaga.


VAIDLUSTE LAHENDAMINE
Sul on alati õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseameti kaudu tarbijavaidluste komisjoni (https://www.tarbijakaitseamet.ee/et/tarbijavaidluste-komisjon). Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigi seadustest. Sa saad alati tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele. Õigustega saad lähemalt tutvuda ka https://www.tarbijakaitseamet.ee/et/tarbijale/tarbija-abimees.
Anname endast parima, et kõik probleemid ja mured saaksid lahendatud läbirääkimiste teel. Palun kirjuta meile digrisinfo[at]gmail.com, kus märgi ära tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus. Alati võid julgelt ka helista numbril 5349 0519.


VASTUTUS JA VÄÄRAMATUD JÕUD
Digris ei vastuta Sulle tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Digris ei saanud mõjutada ning mille saabumist Digris ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).
Digris ei vastuta toote kadumise või kahjustumise eest, mis on toimunud pärast toote üleandmist vedajale. Digris vastutab Sinu eest toote müügihinna ulatuses. 


PRIVAATSUS
Digris e-poe tellimuste keskkonnas säilitatavaid andmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset informatsiooni. Digris ei avalda oma klientide andmeid kolmandatele osapooltele.
Sinu isikuandmeid, mis on vajalikud kauba kätte toimetamiseks, edastatakse kulleriteenust osutavale ettevõttele üksnes hädavajalikus ulatuses. Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega. Digris kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele või kasutama isikuandmeid seaduse või käesoleva lepinguga vastuolus.


TINGIMUSTE MUUTMINE
Digrisel on õigus e-poe arengust tulenevalt ning e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesoleva lepingu tingimusi ja hinnakirja muuta ning täiendada.
Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest interneti leheküljel www.digris.ee. Kui Sa edastasid oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Digrise ja Sinu vahel tekkinud õigussuhtele Sinu poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesoleva lepingu tingimustes on ette nähtud teisiti.


 TELLIMUSE VORMISTAMINE
* Vali meelepärane toode ja lisa see ostukorvi
* Ostukorvis saad tooteid juurde lisada, kustutada ja muuta
* Tellimuse vormistamiseks vajuta nuppu „Telli“, seejärel vali sobiv transpordiviis
* Pärast vajalike andmete sisestamist suunatakse Sind makseviisi valiku lehele
* Tellimus loetakse edukalt sooritatuks, kui oled makse sooritanud
* Teatise tellimuse kinnitusega saadame Sulle e-mailile
* Juba kinnitatud tellimuse tühistamise või muutmise soovi korral võta palun meiega ühendust digrisinfo[at]gmail.ee või helista 5349 0519

TASUMINE
Digris e-poes sooritatud ostude eest tasutakse 100% ettemaksuna. Tellimuste eest saab tasuda  läbi Maksekeskuse. Tasumine toimub väljaspool e-poodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas.
Kui Sa ei oma maksmisviiside valikus toodud pankades kontot, siis palun lisa enne tellimuse kinnitamiset kommentaaride lahtrisse meile teade "Soovin arvet". Seejärel kinnita tellimus ning hetkel, mil süsteem suunab pangalinkidele tasuma, katkesta protsess.  Meie näeme Sinu tellimust ning esimesel võimalusel edastame Sulle arve tasumiseks juba tavalise ülekandena Sulle sobivast pangast.

KOHALETOIMETAMINE
Kuna me teame, et soovid pakki ruttu-ruttu kätte saada, siis anname endast parima, et see võimalikult kiirest Sinuni jõuaks. Kuid tea, et e-poes olevate toodete tellimuse vormistamisest pakiautomaati jõudmiseks võib kuluda 3 kuni 5 tööpäeva. Eritellimuse puhul võib postitamiseni kuluda isegi kuni 7 tööpäeva. Pakiautomaati tellides postitame tavaliselt paki 3 kuni 7 tööpäeva jooksul alates tellimuse esitamise päevast. Pakiautomaati tellimise teeb mugavaks nende head asukohad, pikad lahtiolekuajad ning järjekordade puudumine. Itella SmartPOSTi-ga tellides tuleb paki saabumisel pakiautomaati Sinu mobiiltelefonile SMS-teade, milles antakse Sulle teada pakiautomaadi asukoht ning uksekood.Itella SmartPOSTi pakiautomaadi teenuse hinnad algavad alates 3€.


Nii tubli, et läbi lugesid!  :)