+372 5349 0519

 

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Tavapärasest erinev tagasiside

21.10.2019
Tavapärasest erinev tagasiside

Olime sel aastal teist korda Uue Maailma Tänavafestivalil, mis on suur ja tore sündmus kogu perele keset Tallinna linna.

Ilm oli ilus, päike paistis, inimesi ümber ringi palju, kõigil tuju rõõmus ja hea. Eemalt märkan tuttavat perekonda, kes eelmisel aastal samal festivalil kiige ostsid. Natuke meenutamist ja … see oli öökull Uhhuu.

Pereema tuleb lähemale ja märkan, et siin on küll natuke miskit nihu, pole just eriti heas tujus. Ja põmaki! … löök allapoole vööd. Klient vaatab otsa ja lausub, et see kiik on halvim ost, mida nad elus teinud on. Vähemalt nende pere jaoks.

Kuhu ma silmad panen? Tahaks asfaldist end läbi puurida, maa alla vajuda, et end natuke koguda, lihtsalt ei suuda seda uskuda, mida just äsja olin kuulnud.

Mida?! Mis mõttes?! Kuidas nii?! Tõesti?! Elu halvim ost?! Mis kiigega juhtus?! Kukkus alla, läks katki?! Appi! Küsimusi, mis üles kerkis oli korraga nii palju, et ei teagi, mida küsida või vastata. Ou gaad, miks küll! Lõpuks noppisin küsimuste virr-varrist välja küsimuse (vist, täpselt ei mäletagi, olin ju šokis) „Miks siis?“

Peale minu küsimust ja kindlasti ka aru saades, et olen täielikus šokis, hakkas see armas naine naerma ja ütles: „Me ei saa last enam kiigest välja, kogu aeg tahab kiikuda.“ Nad mehega ei saavat muud teha, kui ainult last kiigutada. Olid juba kiige esipulga külge ka nööri sidunud, et lapsele diivanil mugavalt istudes kiiga-kaaga teha.

Appi! Mu südamelt langes traktori käru täis rukist, mis äsja kombainiga põllult korjatud ja seda mitme tonni jagu. Rõõm oli nii meeletult suur.

See armas perekond tuli meid kiige eest tänama, kuid seda tavapärasest erineval viisil. Tuli välja, et see oli hoopis nende elu parim ost, vähemalt nende pere jaoks.

Olen südamest liigutatud ja tänulik  selle erilise tagasiside eest! Suur hea meel on teada, et kiikumine valmistab rõõmu ja paneb silmad särama!

Aitäh, armas Laura, selle šokiteraapia eest! Digris soovib pisikesele Johanile rõõmsat kiikumist ja et seda lusti jaguks tal kaua-kaua! :)