+372 5349 0519

 

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Sest meie hoolime ❤

14.04.2019
DIGRIS on kahe õe poolt loodud bränd, mis tegeleb käsitööna valminud lastetoa sisustuselementide ja muude lastetoodete valmistamisega. Meie kõige populaarsemateks toodeteks on osutunud kiiged, sest ... kes ei armastaks kiikuda?! 
 
Meie, kui lapsevanemad, oleme seadnud prioriteediks, lisaks kiikede mugavusele ja ilule, ka Sinu lapse/laste ohutuse. DIGRIS tooted valmivad järgides rangelt Euroopa Liidus kehtestatud kõrgeid nõudeid, on läbinud erinevad ohutuskatsed ning omavad CE-vastavusmärgist. Lisaks sellele jõuavad DIGRIS tooted Sinuni ka suitsu- ja lemmikloomavabast keskkonnast.
 
Kõik materjalid on naturaalsed, lapse- ja loodusesõbralikud ning allergiavabad, mistõttu sobivad ka kõige tundlikuma nahaga lapsele. Kõik puidust detailid valmivad Eesti metsades kasvanud tugevast lehtpuust ning tekstiilid omavad ülemaailmselt tunnustatud ÖKO-TEX standard 100 sertifikaati.
 
Sest me hoolime Sinust, Sinu lapsest ja loodusest!
 
Jälgi meid ka Facebook'is ja Instagramis @digrisdisain
Kui Sul tekib küsimusi, palun kirjuta meile julgelt digrisinfo[at]gmail.com või helista 5349 0519 või võta ühendust FB messengeri kaudu.
 
Armastusega 
Jaane ja Karin