+372 5349 0519

 

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Kiiged

Kiiged
DIGRIS tootevalik on suur ja lai, kuid peamine rõhk on väikelaste kiikedel, sest... kellele ei meeldiks kiikuda?! Kiikumine toob rõõmu igale lapsele ja rohkem vaba aega emmele-issile. On ju mõnus last kiigutades samal ajal oma kuuma hommikukohvi nautida! 
 
DIGRIS tooted on inspireeritud väikestest lastest ning on valmistatud käsitööna parima kvaliteediga materjalidest. Need on konstrueeritud kompromisse tegemata ohutuse, funktisonaalsuse, vastupidavuse ja ilu arvelt. 
 
Kõik tooted vastavad Euroopa Liidus kehtivatele ohutusnõuetele ning on läbinud ka vastavad ohutuskatsed. 
Hea ja sobilik valik Sinu pere pisematele.
 
Järjesta:

 Siit leiad pehmed, praktilised ja sinu lapse õrnale nahale sobilikust materjalist beebitekid. Digrise kvaliteetsed beebitekid on valmistatud Öko-Tex puuvillast.

Beebitekk on õmmeldud kahekordsest Öko-Tex sertifikaadiga kvaliteetsest puuvillasest vahvelkangast ning tutikesed teki otstes Öko-Tex puuvillalõngast. Kogu komplekt on valminud käsitööna.

Tekki saab kasutada ideaalselt nii beebi mähkimiseks, voodis ja vankris. Kuid miks mitte ka alustekina, millel beebi mähkmeid vahetada või lasta lapsel niisama teki peal lesida.

Paljudele lastele saab beebitekk väga oluliseks turvatunnet pakkuvaks esemeks, mis on ideaalne kaaslane nii kodus kui lasteaias.