+372 5349 0519

 

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Beebikiiged

Beebikiiged

Digris kiiged on ajatud kangast ja puidust kiiged, mis on inspireeritud väikestest lastest ning oskuslikult valmistatud parima kvaliteediga materjalidest. Need on konstrueeritud kompromisse tegemata ohutuse, vastupidavuse, funktionaalsuse ja ilu arvelt.

 Igaüks teab, kui lõbus on kiikuda, aga kas teadsid, et see on ka suurepärane tegevus Sinu lapse arengus, aidates kaasa lapse tählepanu, tasakaalu, koordinatsiooni ja ruumilise nägemise arengule.

 Kiikumine on tore tegevus, mis loob põnevust ja lõbusust kui ka lõõgastust lapse väsimuse või rahutuse korral.

Kiiged on disainitud ja valmistatud käsitööna Eestis.

Kõik kiigekomplektid sisaldavad riputamiseks kahte kvaliteetset roostevaba metallrõngast ning iga ostuga on kaasas ka paigaldus-, kasutus- ja ohutusjuhend.

Järjesta:

 Siit leiad pehmed, praktilised ja sinu lapse õrnale nahale sobilikust materjalist beebitekid. Digrise kvaliteetsed beebitekid on valmistatud Öko-Tex puuvillast.

Beebitekk on õmmeldud kahekordsest Öko-Tex sertifikaadiga kvaliteetsest puuvillasest vahvelkangast ning tutikesed teki otstes Öko-Tex puuvillalõngast. Kogu komplekt on valminud käsitööna.

Tekki saab kasutada ideaalselt nii beebi mähkimiseks, voodis ja vankris. Kuid miks mitte ka alustekina, millel beebi mähkmeid vahetada või lasta lapsel niisama teki peal lesida.

Paljudele lastele saab beebitekk väga oluliseks turvatunnet pakkuvaks esemeks, mis on ideaalne kaaslane nii kodus kui lasteaias.